Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#46 2007-09-19 21:24:12

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Masz to , jednak nie potrafisz wbić się w swoją suknię ślubną i w ostatniej chwili bierzesz pierwszą lepszą z wypożyczalni ( czego ci bardzo, bardzo NIE życzę)

Qumciu, może już wkrótce przytyjesz więcej niż 2 cm.? Czego Ci bardzo, bardzo życzę!



Chciałabym poznać osobiście P. Tomka?

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-19 21:26:21)

Offline

 

#47 2007-09-20 15:47:31

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Poznajesz, ale jesteś totalnie rozczarowana, bo okazuje się, że jestt On zupełnie innym człowiekiem niż sądziłaś, starasz się więc i nas  przekonać o tym, że nie warto tak za Nim szaleć, ale my jesteśmy twarde i postanawiamy Cię zlikwidować, żebyś herezji ( w naszym miemaniu) nie szerzyła....

Chcęmieć dobry humor, bo mi jakoś smutno :-(

Offline

 

#48 2007-09-21 10:59:21

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Najskuteczniejszym lekarstwem na poprawe humoru jest p Sianecki, tylko niestety ma pewną wade: niebezpiecznie od siebie uzależnia! Chyba lepiej pogrążać się w smutku, niz trafic do ośrodka leczenia uzależnień...

Chcę, aby p. Tomasz w kolejnym fascynującym wpisie blogowym napisał coś na nasz temat!

Offline

 

#49 2007-09-24 17:23:39

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Pisze, tylko stawia nas w bardzo złym świetle .Jest na nas wściekły, zakazuje nam wpisów na blogu, o forum wypowiada się prostacko ( nawet tu nie do powtórzenia ), obwinia nas o to, ze przez nasza działalność nie może skasować bloga. W końcu nie mogąc tego znieść, rozwiązujemy nasze" wielbienie"
Chciałabym, aby humor nie opuszczał żadnej z nas.

Offline

 

#50 2007-09-24 21:44:57

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne! Tylko, że to nasze permanentne tryskanie humorem, w kraju zamieszkałym przez przybitych sytuacja polityczną pesymistów, może wzbudzać podejrzenia. Ludzie zaczną nas podejrzewać o nadużywanie pewnych napojów ( lubianych przez A. Kwaśniewskiego), a co gorsza o stosowanie niedozwolonych środków wspomagających!
Chcesz byc postrzegana jako margines społeczny...?

Chcę otrzymac zaproszenie na coroczny bal dziennikarzy (jako dziennikarka lokalnej gazety) i tam zatańczyć z P. Tomaszem do utworu Stinga: ''When we dance''...ach,na samą myśl sie rozpływam

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-09-24 23:52:52)

Offline

 

#51 2007-11-03 12:01:23

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i się spełnia i okazuje się, że Tomasz nie umie w ogóle tańczyć. Uchodzisz więc ledwo z życiem cała podeptana, a Tomasz ma u Ciebie wielkiego minusa. Przestajesz się tu udzielać, a my usychamy z tęsknoty za Tobą.

Chcę dla dziecka kołyskę a nie łóżeczko.

Offline

 

#52 2007-11-03 12:57:22

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i masz śliczna kołyskę, ale dziecko tak przyzwyczaja się do kołysania, ze potem nie potrafi usnąć w łóżeczku, trzeba je usypiać na rękach (nic fajnego, uwierz).
Chciałabym mieć już wnuczkę!

Offline

 

#53 2007-11-07 15:18:43

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

O.K. ale nie przewidziałaś jednego, a mianowicie tego jak zareagujesz, kiedy ten mały człowieczek zwróci się do Ciebie per BABCIU ! Pomyśl Dzień Babci stanie się TWOIM dniem! Ty, kobieta w sile wieku możesz przepłacić to ciężkimi stanami depresyjnymi...

Chcę, żeby powstał kanał SZKŁO KONTAKTOWE 24 !

Offline

 

#54 2007-11-07 15:56:41

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i powstal, ale poniewaz działa 24 godziny na dobę, to wiadomego redaktora jest w nim coraz mniej, wreszcie przemęczony odchodzi z telewizji (bo żona postawiła mu ultimatum).
Chcę z powrotem lato!
PS Ja nie mam żadnych kompleksów, jeśli chodzi o wiek, naprawdę marze o wnuczku (wnuczce), bez żadnej kokieterii i nie będzie mi przeszkadzała forma "babciu". Właśnie teraz, kiedy jeszcze jestem na chodzie. Nie chcę być babcią z koczkiem na bujanym fotelu z kotem na kolanach!

Offline

 

#55 2007-11-07 18:07:07

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Krystyna, z ust mi to wyjęłaś! Ja także chciałabym być babcią  " na chodzie". Bo cóż to za przyjemność bycia babcią, kiedy nie starcza już sił! , a do rozbrykanych maluchów trzeba sił, że ho ho!  Z tym koczkiem to dobre....   hahaha!
Powraca lato. Jest wyjątkowo upalne i suche (efekt zmian klimatycznych ), przyroda i ludzie spragnieni ochłody i wody, bo zaczyna jej brakować Wszyscy modlą się o deszcz i odrobinę ochłodzenia. Dodatkowo szaleją pożary, trwaja ewakuacje ludzi z zagrożonych terenów, wszystko pogrąża się w chaosie. Czyż nie lepiej pozostać w rytmie, który od tysięcy lat ustaliła Natura?
Chciałabym, aby Polacy wygrali ostatnie mecze kwalifikacyjne  w piłce nożnej do ME , a reportaż ze Sląska nadał, a jakże, nasz Tomek ( z Belgią będzie na stadionie Śląskim     )

Offline

 

#56 2007-11-08 12:46:26

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

W porządku wygrywają, a Siano zdaje  relacje z meczu. Jednak znając wielka miłość Siana do piłki oraz biorąc pod uwage , że to decydujace starcie dla naszej druzyny, w zwiazku z tym poziom emocji przekracza mozliwości pana redaktora. Po wejściu na ''lajfa'' cały zalewa się potem, zaczyna się jąkac, głos mu drży, następnie dochodzi do tego drżenie wszystkich kończyn, tak że z reki wypada mu mikrofon. Cały roztrzęsiony i zmieszany próbuje jakoś zebrac się w sobie, jednak coraz bardziej narastające napięcie całkowicie pozbawia go zdolności logicznego myślenia. Zaczyna sie zastanawiać o czym to on miał mówić...I w rezultacie zdaje relacje z obrad sejmu...Całe szefostwo Tvn-u jest pewne, że doznał on totalnego pomieszania wszystkich zmysłów i już nigdy nie wpuszczają go na wizje...Nie trzeba chyba mówic co to oznacza dla nas...

Chcę, żeby jakiś wydawca zainteresował się naszym ''kryminalnym opowiadaniem'' i żebyśmy zasłynęły w całym kraju jako wyjątkowo wybitne pisarki-a co!

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-11-08 12:48:49)

Offline

 

#57 2007-11-09 23:39:12

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Wydajemy książkę, rozchodzi sie błyskawicznie. Potem  dostajemy "nagrodę " czytelników w plebiscycie "na najgorszy gniot roku" : zardzewiałe pióra, na znak , żeby już żadna z nas nie poważyła się cokolwiek napisać. Nagroda ta przyznawana jest teraz corocznie  i jest synonimem obciachu w debiucie literackim .

Chciałabym, cytując "znanego klasyka","żeby nie było nic" ( oczywiście mam na myśli to, co on miał na myśli ) 

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-11-09 23:40:07)

Offline

 

#58 2007-11-13 15:24:40

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

O.k. ale żeby ta wizja klasyka w gustownym sweterku się sprawdziła musiałby być spełniony jeden istotny element, mianowicie ów klasyk musiałby skutecznie dojść do władzy, aby wprowadzic w życie swoje hasła wyborcze. Najlepiej, aby objął od razu stanowisko premiera- a jak!  ( nie wiem jak wy, ale ja nawet jestem w stanie wyobrazić go sobie na tym stanowisku ) I wtedy rzeczywiście nie byłoby niczego, bo mając takiego premiera Polska znowu zniknęłaby z mapy świata...

Chcę, żeby pan Zimiński zaprezentował na ''lajfie'' swoją skuteczną metodę opisaną w książce, którą ''gotuje'' Sianeckiego! (tzn. zginanie palca i mówienie tililili)

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-11-13 15:27:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa poxipol wrocław psycholog Piła transport ziemi Piła