Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#31 2007-09-09 15:39:53

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i masz, ale okazuje się, że wzięlas pierwszego lepszego jaki się nawinął zamiast cierpliwie poczekać i po jakimś czasie widzisz na ulicy wielu innych dziennikarzy TVN-u z innymi użytkowniczkami forum m.in: Qumcia ktora ma dla siebie Tomasza :-D Ogarnia Cię wściekłość  i ...Pogrązasz się totalnie i niszczysz rownież życie wybranemu przez siebie dziennikarzowi...

Chcę zagrać w jakimś serialu TVNu...

Offline

 

#32 2007-09-10 17:03:29

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i zagrałaś, powiem więcej-stałaś się niekwestionowaną gwiazdą tej stacji .Wkrótce osiągasz apogeum sławy, a sława oznacza już tylko:
przymusowy kamuflaż przed każdym wyjściem na ulice, zastępy paarazzich wchodzących z buciorami w twoja intymność, a co za tym idzie procesy sądowe. W konsekwencji więcej czasu spędzasz na salach sądowych, niz na planie swojego serialu...

Chcę współpracować z p.Sianeckim w FAKTACH !

Offline

 

#33 2007-09-10 17:10:50

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Zbyt wiele od życia oczekujesz hihihihi ;-p

Offline

 

#34 2007-09-10 20:20:39

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Oczekuję tylko tego co mi się należy

Offline

 

#35 2007-09-10 20:27:46

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Chciałabyś ;-p
No, ale już:

Wspołpracujecie ze soba, ale wszystkie reportarze okazują sie totalną klapa, ludzie na widok waszego duetu wylączaja telewizory i tak powoli upada caly tvn, bo ludzie dochodza do wniosku, ze ta  tv zeszla na psy ;-p

Jak  myslisz jak wyobrazam sobie ciebie? ;-p

Offline

 

#36 2007-09-10 21:39:12

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Pojęcia nie mam! ale wiem, że zazdrościsz mojej owocjej współpracy z panem S.

Chcę żebyś ujawniła mi jak sobie mnie wyobrażasz?

Offline

 

#37 2007-09-11 09:19:17

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jaka wspolpraca? ;-p

Hmmmm...Kojarzysz mi się z lekturą ;-p Tzn w Balladynie była Alina, prawda? Nie chcę dać plamy jak Giertych. W każdym razie Ciebie wyobrażam sibie tak.....: Wysoka, ok 175 wzrostu :-) Bardzo szczupla z dlugimi nogami też w okularach ;-) Duże niebieskie oczy. Niby blond, ale lekko rudawa, wlosy długie do pasa i proste :-D Masz troszkę piegow. Ubierasz sie ekologicznie, brazowo, zielono. Nosisz lnianą torbę i masz zawsze przy sobie książkę z biblioteki w takiej brązowej okladce ;-p


A propo ja pomyliłam temty i zadałam pytanie zamiast życzenie ;-p

However ;-)

Chcę nowy samochod :_D-D

Offline

 

#38 2007-09-11 11:01:16

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

To nie jest odpowiednie miejsce na ten temat, ale skoro zaczęłyśmy juz ten wątek to muszę troche sprostować :
Nie wiem jak to zrobiłaś, ale idealnie trafiłaś co do wzrostu i dużych niebieskich oczu! Poza tym szczupła (ale nie bardzo) , okularów brak, piegów także brak, włosy długie, brązowe,
nie ubieram się ekoloicznie i nie jestem typem bibliotekowej dziewczyny, a książki noszę tylko na zajęcia (ale nie w lnianej torbie!) 
Ogólnie pudło!

ps. Co do tej współpracy to chodziło mi oczywiście o przyszłą owocna współprace-marzenia często sie spełniają!

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-09-11 11:12:30)

Offline

 

#39 2007-09-11 15:48:54

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No to ja chcę żeby Alina nigdy nie wspolpracowala z Tomaszem hihihihihihi 

Offline

 

#40 2007-09-14 17:56:20

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

O.K. Ale nawet nie wiesz, jak wiele tracisz, nigdy nie będziesz miała okazji przekonac sie jak wiele korzyści płynęłoby z tej współpracy:
-podniesienie prestiżu i popularnosci programu
_ wzrost profesjonalizmu
-znaczna poprawa samopoczucia redaktora Sianeckiego spowodowana współpracą z kims takim jak ja!

Chcę, dopingowac mecz, w którym gra p. Tomasz!

Offline

 

#41 2007-09-14 18:47:22

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jesteś na meczu, siedzisz tak blisko, że Tomek bez przerwy przebiega Ci pod nosem. Twój wzrok go przyciąga jak magnez, nie może skupić się na grze. Ciągle odwraca głowę w Twoim kierunku. Przepuszcza kolejne podania adresowane do niego, drużyna przeciwna strzela 3 bramki w minutowych odstępach, przegrywają. Kibice rozwścieczeni wbiegają na boisko, dopadają Tomka, zanim zareaguje ochrona,zostanie porządnie poturbowany. Już nigdy nie zechce zagrać w żadnym meczu, na boisku zastąpi go Kuba Wojewódzki.

Chciałabym, aby wreszcie napisał coś nowego na blogu!

Offline

 

#42 2007-09-15 18:58:29

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne, uaktualnia wpis, ale tylko po to, żeby poinformowac nas o definitywnym zakończeniu kariery bloggera...
(Oby ta wizja sie nie sprawdziła)
A propos Jego kolega po fachu-Maciej Mazur, uaktualnia wpisy co kilka dni! Pozostali dziennikarze także są bardzo aktywni. On stanowi wyjątek...Ciekawe co jest tego przyczyną...?

Chce poznać przyczynę zaniedbywania bloga przez redaktora Sianeckiego!

Offline

 

#43 2007-09-18 19:28:00

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Poznajesz, Tomasz przychodzi na na spotkanie z nami i najzwyczajniej w świecie oznajmia brutalną prawdę. Ponieważ przymus z GÓRY został uchylony, on nie zamierza dodawać sobie pracy kosztem zaniedbywania rodziny ( żony i synka ) i nie zamierza już nic pisać, tak jak uczynili to już inni redaktorzy!

Chciałabym, aby zadedykował Nam tę książkę, którą wydaje razem z P. Grzesiem!

Offline

 

#44 2007-09-19 11:52:47

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne! Wyróżnia nas spośród milionów i dedykuje tą książeczke tylko nam, czym wywołuje istne piekło! Rzesze zdruzgotanych widzów poczuło, że dotknęła ich jawna dyskryminacja i zaczynają lawinowo zasypywac sądy pozwami przeciwko redaktorowi S. Dzięki temu ma co prawda wreszcie okazje wykorzystac swoje prawnicze wykształcenie, bo większość czasu spędza na salach sądowych, ale niestety nie starcza Mu juz czasu na prowadzenie programu...

Chcę poznać pełną date urodzenia pana redaktora!

Offline

 

#45 2007-09-19 18:46:13

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Poznajesz, a co za tym idzie poznają ją wszystkie fnki i Tomasz ginie śmiercią tragiczną- zasypany toną prezentow, ktore przydusiły Go gdy najmniej się tego spodziewal.

A ja jednak chcę mieć 2 cm w talii więcej :-]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Zambujeira do Mar