Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#16 2007-09-04 20:19:06

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Wchodzisz na ''lajfa'' , a twój kwiecisty monolog rzuca na kolana realizatorów. Twoja elokwencja, płynność wypowiedzi oraz zgrabniutkie riposty wyparły wszystkie dotychczasowe gwiazdy programu. Twój nieokiełznany talent wpędza ich wszystkich w powazne kompleksy. Pan Zimiński popada przez ciebie w alkoholizm, pan Miecugow i Dałkszewicz emigrują gdzieś na wyspy Owcze, pan Jachimek totalnie oszołomiony wchodzi w szeregi PIS-u, Artur Andrus odchodzi z branży i w amoku przyjmuje posadę biletera na stacji Wloszczowa, pana Przybylika wpędzasz w stany lękowe, a Tomasz Sianecki  z nadmiaru stresu łysieje !!!

Chcę, aby p. Tomek pozdrowił nas wszystie na wizji!

Offline

 

#17 2007-09-04 20:23:13

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Pozdrawia..... Ale to pociaga za sobą konsekwencje w postaci zwolnienia Go z funkcji dziennikarza, bo nie przystoi Mu załatwiać swoich prywatnych i gwiazdorskich ;-p spraw na forum publicznym.
I my w swej y, że nei możemy Go oglądać umieramy ;-p

Chcę po prostu chcę żeby Tomasz przyszedł dziś do mnei na kolację!! :-D

Offline

 

#18 2007-09-05 15:31:02

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i korzysta z twojego zaproszenia . Jest tobą oczarowany i wpatrzony w ciebie do tego stopnia, że zupełnie przestaje zwracac uwgę na to co wkłada do ust. Na efekty nie trzeba długo czekać...Jego twarz przybiera odcień purpury, zaczyna gwałtownie sztywnieć, oczy wychodza  z orbit, głowa mu puchnie, tak, że po chwili przypomina piłke lekarską , a to wszystko spowodowane twoim ciastem truskawkowym i jego alergią na truskawki...

Chcę poznać prywatny numer telefonu p. Sianeckiego!

Offline

 

#19 2007-09-05 17:16:11

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i proszę. Jesteś w studio, twoje wystąpienie porwało tłumy widzów. Było tak przekonujące i tak prawdziwe, że telefony dosłownie się urywają. Tomek i Grzegorz są zrozpaczeni, widzowie nie chcą ich dłużej oglądać. Wolą Wigę, super specjalistkę od spraw politycznych, z ciętym dowcipem i inteligentnymi ripostami. Tomek zostaje zwolniony. Fanki szaleją. Qumka blokuje cię na forum, zawiązujemy spisek. Pewnego wieczoru wychodząc ze studia Wiga znika w tajemniczych okolicznościach...

Chcę dostać od kogoś dokładny adres domowy Tomasza. (nie ważne po co )

Offline

 

#20 2007-09-05 17:33:07

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Dostajesz adres, ale Twoj ukochany postanawia zrobić Ci neispodzianke i podczas Twojej nieobecności w domu zrobić pranie :-) W dżinsach, ktre wrzuca do pralki jest karteczka z adresem :-) gdy się orientujesz co zrobił postwanawiasz ja za wszelką cenę uratować. W związku z tym tracisz obie łapki ktore wsadzilaś do wirującej pralki ;-P

Chcę..... :-) dostać kwiatki od Tomasza :-)

Offline

 

#21 2007-09-05 17:45:53

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Przyniso ci takie na które masz okropną alergię i umierasz cała spuchnięta. Tomasz stoi do końca przy łóżu i widzi jak paskudnie wyglądasz

JA chcę dostać zdjęcie z autografem od Tomasza.

(Śmiać mi się chciało strasznie jak Alina napisała, że Tomasz wyłysieje.)

Offline

 

#22 2007-09-06 13:15:10

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i dostajesz, a po chwili tą bezcenną kartke z twoich rak wyrywa wiatr. Ruszasz w dziką pogoń za nią i odstawiasz coś w rodzaju oszalałego maratonu po całym mieście, aż tu nagle w chwili nieuwagi wpadasz w otwór kanalizacyjny! Odzyskujesz przytomność dopiero na intensywnej terapii...

Chcę, żeby pan Sianecki zatrudnił mnie roli swojej osobistej asystentki!

Offline

 

#23 2007-09-06 17:03:23

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i proszę, jesteś nią. I okazuje się, że jako asystentka musisz robić o wiele więcej niż byś chciała. Tomasz jako bardzo uczynny kolega pozwala wszystkim swoim współpracownikom korzystać z twojej pomocy. W reultacie gonisz całymi dniami z toną papierów, wszystkim robisz kawę i sprzątasz ich biurka. Niestety nie ma czasu na chociażby małą pogawędkę z twoim jakże uroczym przełożonym. Niedługo potem zapomina wogóle jak wyglądałaś i przekonany, że odeszłaś zatrudnia nową dziewczynę.

A ja chcę, żeby Qumka dodzwoniła się jutro do szkła (bo dzisiaj chyba Miecugow jest...) i żeby Tomasz przystał na jej propozycje dotyczące forum i fanek.

Offline

 

#24 2007-09-07 16:42:17

Aga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne, dodzwoni się, zdąrzy podać adres forum, ale na więcej nie pozwoli realizator, nagle Tomaszek tu wchodzi i... dostaje zawału z nadmiaru zachwytu nad nim!

Chciałabym, żeby zamiast Miecugowa Szkło prowadził W. Ziminski )

Offline

 

#25 2007-09-08 17:36:42

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

O.K. p. Miecugow z powodu wydalenia go z miejsca pracy popada w ciężki stan depresyjny, a w konsekwencji jego psychika ulega totalnej dewastacji. W wyniku przedawkowania środków psychotropowych, staje sie agresywny i niepoczytalny w stosunku do swoich niedawnych kolegów z programu. W przypływie agresji tak  ich okalecza, że nie nadają sie juz do wystepów przed kamerami. Z braku obsady Szkło zostaje zdjęte z anteny...

Chcę, aby Szkiełko zostało wydłuzone o kilka godzin

Offline

 

#26 2007-09-08 17:55:41

Aga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Ok, Szkło trwa 12 godzin, ale codziennie z innym prowadzącym, bo w 11 godzinie programu prowadzący i gość teatralnie umierają z wycieńczenia.

Chciałabym, żeby Jarosław Kuźniar... był moim męzem

Od Qumcia: no i znowu mi ktoś w paradę wszedł ;-p

Offline

 

#27 2007-09-08 20:13:33

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i dobra jesteś jego żoną. A na drugi dzień Qumcia dopada cię na ulicy i krzyczy że wlazłaś jej w paradę i morduje cię z zimną krwią. :-P

PS. Wybacz Qumku, ale mi też wlazłyście obie w paradę... też bym chciała za męża pana Kuźniara ;-P (gdyby p. Tomek okazał się już totalną niemożliwością oczywiście)

A ja bym chciała dostać list miłosny od tajemniczego wielbiciela (mimo że mam jednego całkiem jawnego i to od lat )

Offline

 

#28 2007-09-08 21:04:57

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i dostajesz, ale wkrotce okzauje sie, że jeston fanatykiem i fetyszystą ;-p zbiera Twoje majtki z pralni, kolekcjonuje zdjecia, zledzi cie i jak zauważa że masz stałego partnera to postanawia was oboje zamordować ;-)

A ja chcę być grzeczna :-) zawsze :-)

Offline

 

#29 2007-09-08 21:22:27

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i jesteś, ale po bardzo krótkim czasie ten Twój brunet ma dość tej Twojej układności, grzeczności , stwierdza, ze jesteś okropnie nudna i wybiera wolność, a Ty wpadasz w depresje i lądujesz w szpitalu bez klamek.
Chciałabym być zawsze szczęśliwa i nie mieć żąsnych zmartwień! Nigdy!

Ostatnio edytowany przez krystyna 56 (2007-09-08 21:30:14)

Offline

 

#30 2007-09-09 14:03:50

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne, jesteś ''porażająco'' szczęśliwa, wprost przeciwnie do całej reszty społeczeństwa. Ludzie zaczynają odbierac twój przesadny optymizm, jako wyjątkowo nachalny i podejrzewają , że faszerujesz sie jakimiś   niedozwolonymi środkami wspomagającymi. Przestajesz pasowac do całej reszty narodu i nie potrafisz sie juz z nikim dogadać...

ps. Przyznaje Kuźniar jast fajniutki, ale wg mnie jeszcze fajniejszy jest Piotr Jacoń (pewnie dlatego,że zawsze miałam słabość do blondynów) Muszę przyznac, że Tvn ma naprawdę niezłych dziennikarzy oczywiście redaktor S. jest ponad cała konkurencje!

No to ja też chcę miec dla siebie jednego z dziennikarzy Tvn-u!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://harlequiny.online OтeНи Белвью poxipol wrocław psycholog Piła transport ziemi Piła