Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#1 2007-09-03 08:50:31

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Corupt-a-Wish-Game ;-)

Pobawimy się w złote rybki :-D

Pierwsza osoba wypowiada życzenie. Następna "spełnia je", ale tak, żeby miało jak najgorsze konsekwencje; a potem wypowiada własne życzenie, które z kolei zostaje "spełnione" przez kolejną osobę. I tak dalej. Np. :

"Chciałbym dostać puchatego kotka..."

"Spełnione - kupuję ci puchatego, głodnego i wkurzonego tygrysa.
Chciałbym pisać popularne piosenki."

"Jasne. Są bardzo popularne, ale też bardzo mroczne, zabijają w ludziach poczucie radości życia. Zostajesz oskarżony o doprowadzanie młodych ludzi do depresji i samobójstwa.
Chciałbym, żeby na świecie zapanował pokój."

"Zrobione. Ale potrwa tylko z pół roku - potem zacznie się konflikt o to, kto właściwie zakończył ostatnią wojnę..."

I tak dalej.

Mam nadzieję, że zabawa się spodoba :-D



No to pierwsze życzenie będzie moje ;-)

Chcę zostać żoną Tomasza Sianeckiego! ;-)

Offline

 

#2 2007-09-03 12:44:45

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No problem, ale rozstrój nerwowy załatwiony!  Musisz byc gotowa na konfrontacje z rzeszami oszalałych z uwielbienia wielbicielek, które są zdolne do WSZYSTKIEGO, także do zlikwidowania kobiety stojącej im na drodze...Chcesz przedwcześnie nas opuścić...???

Chcę, aby Tomasz Sianecki spotkał się ze swoimi wielbicielkami !!!

Offline

 

#3 2007-09-03 15:38:38

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Załatwione! Jest jednak małe ale! Na spotkaniu zjawi się tajemnicza żona P. Tomka(Ola?) i aby ukrócić wszelkie spekulacje "czyj on jest", zarzuci mu białą chustę na głowę i tocząc tryumfalnie wzrokiem po osłupiałych wielbicielkach zakrzyknie gromko; " mój ci on jest". Alina zemdlona, padniesz w ramiona ledwie żywej Qumci, wielbicielki z krzykiem opuszczą pomieszczenie.Na placu boju zatryumfuje żona, w objęciach swego męża Tomka!

Chciałabym, aby Pan Tomek był jedynym prowadzącym!!!

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-03 15:39:39)

Offline

 

#4 2007-09-03 17:55:59

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Załatwione! Ale po ok 2 miesiącach "nasz chłopak" byłby wykończony pracą, zgasłby ten jego cudowny uśmiech, żona by go opuściła, bo nawet nocowałby w telewizji.zniknęłoby poczucie humoru itd. Wobec tego:
CHCIAłABYM, ABY PAN TOMEK MIAł SOBOWTÓRA!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2007-09-03 18:01:38

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i ma sobowtora, a wręcz klona są po prostu identyczni, ale ..... tylko z wyglądu! Ten "drugi" jest bardzo niesympatyczny, despotyczny, pała nienawiścią i wykorzystuje swoj usmiech tylko do złych celow.

Chcę.....Być wiecznie młoda i piekna :-D

Offline

 

#6 2007-09-03 18:50:27

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

O.K. jesteś, ale...reszta społeczeństwa starzeje się i brzydnie. Zaczynają się powazne problemy z doborem partnera życiowego. Wszyscy piękni i młodzi chłopcy tobą zainteresowani maja mentalność ''betonowych pustaków''. Kończysz marnie, jako piękna, młoda i...samotna...

Chcę, aby redaktor Sianecki uaktualniał wpisy na blogu!

Offline

 

#7 2007-09-03 19:05:37

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i uaktualnia, ale nie robi tego z takim zapałem jakbysmy tego oczekiwały. Jego wpisy są bez polotu, bezbarwne, pozbawione lekkości i humoru i w ogole nieciekawe. Ogolnie robi to pod presja. Tylko dlatego, żeby widzowie nie zniechęcili się do Niego i nie spadła oglądalność Szkła ;-)

Chciałabym żeby mozna było jeść czekoladę kilogramami i nie tyć :-)

Offline

 

#8 2007-09-04 12:10:50

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne, spotkało cię to nieziemskie szczęście, ale wszystkie twoje znajome niestety go nie mają. Z zazdrości zaczynaja odczuwac do ciebie ogromna niechęć, a wręcz nienawiść !!! Wkrótce zaczynasz odbierac telefony z pogróżkami, twoje istnienie jest powaznie zagrozone, a czekolada przestaje byc już przyjemnośćią, staje sie wyłacznie lekarstwem na stres...

Chcę, aby p. Tomek poddał sie klonowaniu !!!

Offline

 

#9 2007-09-04 13:30:01

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Załatwione. Za chwilę całą Polskę zasiedlą miliony Tomków. Każdy z nich będzie tak samo przystojny, tak samo czarujący. Każda z nas będzie mogła mieć swojego na własność. Ale czy tego na prawdę chcesz? Twój Tomasz którego sobie upolujesz na ulicy będzie identyczny jak mój, qumkowy i wigowy. Zniknie cały jego urok, nie będzie już jedynym wyśnionym Tomaszem, będzie pospolitym zwyczajnym facetem. Jego twarz będzie tak oklepana, że zniosą z anteny szkło kontaktowe, bo ludzie bedą rzucać pomidorami w telewizory, zwolnią go z tvn-u, a na koniec wsadzą ich wszystkich w samolot i odeślą do Pernambuko. W związku z tym, że prawdziwy Tomasz nie będzie się różnił od pozostałych poleci z nimi i nie bedzie już więcej Tomasza... never ever. (przeraża mnie ta moja wizja.)


Chcę, żeby pewnego ranka Tomasz obudził się z myślą, że nie jest szczęśliwy, wyprowadził się z domu i wpadł na mnie na przystanku autobusowym, żebym mogła zmienić jego życie

Offline

 

#10 2007-09-04 15:31:21

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Jasne, że się tak dzieje no i zmieniasz Jego życie, ale na tak koszmarne i beznadziejne, że biedak popada w depresję, popada w alkoholizm i rzuca się pod pierwszy lepszy pociąg, bo stwierdza, ze jego nieszczęście osiągnęło maksymalną wartość ...

Chcę mieć dzieciaczka albo nawet dwa z Tomaszem :-D

Offline

 

#11 2007-09-04 16:34:21

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i masz, proszę bardzo. A potem Tomasz wychodzi sobie do pracy, nie ma go całe dnie, bo przecież to jest bardzo zajęty człowiek, a ty siedzisz w domu z dwójką dzieci, które wiecznie płaczą, mają kolki, ząbkują, ulewa im się mleko i tym podobne... kochanego tatusia widzisz tyle co nic.

A ja chcę, żeby pan Tomasz pozdrowił wszystkie fanki z tego forum na antenie szkła i się z nami umówił na kawę

Offline

 

#12 2007-09-04 16:52:59

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Pozdrawia i umawia sie, a jakże! Tylko ośmielone tym wszystkim fanki nie mogąc doczekać się spotkania, czatują na niego przed siedzibą TVN-u. Kiedy wychodzi, rzucają się na niego, pragnąc chociaż dotknąć swego idola. Oszalałe tratują go i powalają na ziemię. Poturbowanego Tomka pogotowie odwozi do szpitala. Już nigdy nie wróci do pracy w tv.

Chciałabym, abyśmy zrobiły zjazd fanek; nas i tych nie ujawnionych.

Offline

 

#13 2007-09-04 17:14:24

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Tak, oczywiście zjeżdżamy się, jest bardzo miło. Rozmawiamy na różne tematy. Wszystkie zaczynamy się nawzajem lubić...
I nagle zaczyna się straszna kłótnia, oczywiście o Tomka. Kłótnia zamienia się w zażartą walkę. I na drugi dzień p. Tomek robi w faktach tvn reportaż o tym, że trzy czwarte uczestniczek tego zjazdu leży w cięzkim stanie w szpitalu.

ps. A tak serio to chciałabym, żeby kiedyś do tego na prawdę doszło. Było by miło się spotkać (oczywiście z innym zakończeniem :-P)

A ja chciałabym, żeby pan Tomek dostał angaż w tv na prowadzenie jakiegoś długiegooo programu, który leciałby cały tydzień. Byłoby miło widzieć go jeszcze gdzieś oprócz szkła.

Ostatnio edytowany przez Saska (2007-09-04 17:15:31)

Offline

 

#14 2007-09-04 17:46:43

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

No i dostaje angaz, ale dostaje go dosłownie wszedzie. I my z tej radości każda po kolei pękamy.... I nie ma nas! Nia ma Qumci, Aliny Wigi.....itd.....Nie ma forum.... :-( Okazuje się, że ono bardzo cieszyło Tomasza i teraz z tęsknoty za nami i On umiera :-(

Chciałabym żeby Tomasz zalogował się na naszym forum i był tu z nami :-D

Offline

 

#15 2007-09-04 19:10:01

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Corupt-a-Wish-Game ;-)

Loguje się, zlatują się wszystkie fanki! Wszystkie piszą posty, traci się chronologia, serwery palą się na czerwono, przenosi to się na nasze komputery i palą się nam wszystkim. Odbudowa łącz potrwa wiele czasu, nie mamy pieniędzy na nowe kompy. Zostaje tylko wypasiony komputer tajemniczej blondynki i ta zagarnia Tomka do siebie, także w realu!

Chciałabym odwiedzić kiedyś studio Szkła i wystąpić na wizji, na żywo z apelem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Castle Gyumri busy Holandia Skup laptopów warszawa przewóz osób Piła