Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#466 2007-12-16 19:31:49

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ja też bardzo zazdroszczę Wam, szczęściarom! Szkoda, że ja nie miałam okazji zobaczyć naszego idola. ale cóż, wszystko przede mną.
PS. Znowu rzadko tu zaglądam, tym razem to nie wina "naszej klasy", ale nawału pracy (służbowej głównie) w związku z końcem roku. Piszę, żebyście nie pomyślały,że zapomniałam o Was. jak się uporam z obowiązkami, to wrócę. Wszystkiego dobrego!

Offline

 

#467 2007-12-16 19:39:36

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Krystyna z tego co widzę to wszystkie teraz jakoś rzadko tu zaglądamy. A co do spotkania z Sianem wierzę, że będzie taka okazja, że nie tylko spotkasz się z nim, ale wszystkie razem się z nim spotkamy. Dziś spotkała nas miła niespodzianka. Aga do nas wróciła!!!!!

Offline

 

#468 2007-12-17 11:38:18

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Wracam po pracowitym weekendzie i cieszy mnie, że przybyło postów, bo faktycznie ostatnio komunikacja nam troszke siada.... Ja na szczęście póki co mam mozliwość, aby bywać tu w miarę często, bo wykonuję sporo pracy przy komputerze, a w między czasie zaglądam sobie tutaj.
Kamilka nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym, żeby doszło do tej naszej ''konfrontacji'', wypadałoby się wreszcie poznać, w końcu ''wirtualnie'' znamy się już kawał czasu... Krystynko, myślę, że idealną okazją do nadrobienia zaległości może okazac się wiosenny biwak Szklanych, zaproszenie pan redaktor otrzyma na pewno, pytanie tylko, czy zdecyduje się je przyjąć.... Jeżeli odpowie pozytywnie to.....!!!!!! - No właśnie, chyba nic więcej nie trzeba dodawać !
Qumciu, cieszę się, że tak fajnie Ci się układa, gorąco kibicuję przyszłej mamusi. Szacuneczek dla Twojego męża, że tak o Ciebie dba  
Aga! Ponownie witamy na pokładzie !

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-12-18 16:55:03)

Offline

 

#469 2007-12-17 20:54:38

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Oj, jak się cieszę, że tak licznie tu zawitałyście, bo już zaczynały ogarniać mnie wątpliwości co do przyszłości naszego forum. . Ostatnio marniutko to wyglądało. Teraz wraca Krystyna i Aga, Qumcia miewa się świetnie , tylko patrzeć jak nam serwery pękną z przegrzania

Offline

 

#470 2007-12-17 21:00:57

Aga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Qumciu, cieszę się, że tak fajnie Ci się układa, gorąco kibicuję przyszłej mamusi

MAMUSI?! Czy ja sie o wszystkim dowiaduje ostatnia? Gratulacje! A ojcostwo Chrzestne z Panem Sianeckim juz umowione, czy tez negocjacje trwają? :>

Offline

 

#471 2007-12-17 22:25:37

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Wiga zupełnie niepotrzebnie zaczęły cię ogarniać wątpliwości. Myślę, że już tak długo utrzymujemy kontakt, że forum wspaniałego Tomasza będzie trwać wiecznie i pozostaniemy w kontakcie jeszcze długo, a schedę po nas przejmą następne pokolenia

Ostatnio edytowany przez Kamilencja (2007-12-17 22:31:51)

Offline

 

#472 2007-12-18 17:15:28

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Aktualnie sytuacja wygląda tak, że nie mam jeszcze zdjęc od tamtej pani, no ale cóz pozostaje cierpliwie czekać... Póki co zamieszczam te fotki, które posiadam. Podczas składania autografu byłam także pod obstrzałem własnego aparatu, który przekazałam jeszcze innej pani (angazowałam tam mnóstwo ludzi ! ) i dzięki tej uczynnej pani mam dwa fajne ujęcia. Co prawda na jednym jest widoczny jedynie mój cień, ale za to został uchwycony moment, jak Tomek przecudnie się do mnie uśmiecha podczas naszej rozmowy Natomiast na drugim jest zaledwie skrawek mnie, gdyż pani, która obsługiwała mój sprzęt skupiła się na uchwyceniu Tomka, a mnie brutalnie skróciła o głowę No ale została uwieczniona jego mina, kiedy zadawałam mu swoje dociekliwe pytania
Aha, jeszcze jedno, zamieszczam zdjęcie z autografem i w związku z tym jestem zmuszona coś sprostować. W tym miejscu wyjdzie na jaw mój mały sekrecik.....Otóż to zdjęcie totalnie mnie demaskuje i ujawnia moje prawdziwe imie- Alicja..... No bo wiecie....Alina to mój nick forumowy. Mam nadzieje, że nie macie mi za złe tej małej konspiracji Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że kiedy zaczynałam przygodę z forum nicki Ala i Alicja były juz zajęte, tak więc przechrzciłam sie na Aline-imie, które zawsze podobało mi sie duzo bardziej od mojego. Pozwólcie, że zostanę juz przy swoim pierwotnym nicku, no i please forgive me !



Wiguniu odebrałam dzisiaj świąteczną przesyłkę i bardzo dziękuję Ci za pamięć Zrobiłaś mi dużą przyjemność
Ja cierpię aktualnie na dotkliwy niedobór czasu, dlatego zapobiegliwie kilka dni przed terminem życzę wam Moje Drogie CUDOWNYCH ŚWIĄT ! Aby ten wyjątkowy czas był wypełniony rodzinnym ciepłem i radością, a Nowy Rok JESZCZE lepszy od tego, który właśnie mija. Spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka i samych sukcesów!
Naszej małej, forumowej społeczności życzę frekwencji utrzymującej się na przyzwoitym poziomie, a właściwie to pozatykanych serwerów, a co! Obyśmy jak najczęściej były ONLINE , a nasza wirtualna znajomość wykroczyła wreszcie poza elektroniczne granice
WIRTUALNE UŚCISKI DLA WAS I OGROMNA BUŹKA

Aha, dla zainteresowanych-dokument Tomka ''Wielkie ucieczki'' będzie emitowany od Wigilii w TVN24

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-12-21 15:57:06)

Offline

 

#473 2007-12-22 23:35:02

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Kochane koleżanki- fanki Wiadomej Osoby, życzę Wam ciepłych , radosnych Świąt, cudownej atmosfery, świętowania w rodzinnym gronie i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niech przyniesie nam wszystkim pokój, miłość i szczęście.    

Offline

 

#474 2007-12-23 15:02:44

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Moje Drogie !!!

Ja niezmiennie od wielu lat życzę tego samego, ale teraz nieco zmodyfikuję ;-)


ZDROWIA SZCZĘŚCIA
TONY POMARAŃCZY
NIECH NAM TOMASZ NAGO ZATAŃCZY ;D

hihih :-)


a tak serio to zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :-)

Offline

 

#475 2007-12-24 11:32:11

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Choinka już w pełnej gotowości, prezenty niebawem znajdą się w jej rejonie, popisy kulinarne na ostatniej prostej, mieszkanko błyszczy....Uff, chyba prawie finito! Mam nadzieję, że u was równiez przygotowania wkroczyły w ostatnią fazę
Odwzajemniam wszystkie życzenia i jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze!

ps Qumciu cóż to za nieprzyzwoitości! Uważaj, bo cię gwiazdor rózgą potraktuje Bardzo Cię proszę nie prowokuj, gdyż jeszcze zgrzeszę przed Świętami i zacznę wyobrażać sobie ten taniec.....

Gorące, świąteczne pozdrowienia

Offline

 

#476 2007-12-24 14:53:16

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

MOJE DROGIE FORUMOWE KOLEŻANKI

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i  dużo radości i dobroci od ludzi. Szczęścia rodzinnego, zawodowego, wiele satysfakcji z własnych dokonań. Ten cudowny pełen radości czas Świąt niech przyniesie Wam wiele szczęścia i miłości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

W E S O Ł Y C H   Ś W I Ą T   I   S Z C Z Ę Ś L I W E G O   N O W E G O   R O K U !!!

Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wsysckie potrawecki. Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Święta i w Nowym Rocku!

Offline

 

#477 2007-12-24 21:22:55

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ja równiez życzę wszystkim drogim koleżankom bardzo pogodnych, rodzinnych Świąt w gronie najbliższych, spełnienia marzeń,zycia pełnego sukcesów zawodowych i nie tylko i dużo, dużo zdrowia (i fizycznego i psychicznego).

Offline

 

#478 2007-12-28 12:21:02

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Bardzo podobał mi się wczorajszy poświąteczny program, a jeszcze bardziej obsada tegoż programu Ciekawie w Jego ustach zabrzmiał temat blogów w wydaniu politycznym oraz to jak chwalił ''otwartość na społeczeństwo'' pana Szmajdzińskiego.... Skoro nie aktualizuje wpisów mógłby wziąć przykład z co niektórych przedstawicieli środowiska parlamentarnego i przynajmniej odpowiadać społeczeństwu na kierowane do niego w postach pytania, czym bardzo uszczęśliwiłby społeczeństwo.... Jeszcze lepszy przykład do naśladowania to wybitnie kontaktowy redaktor Mazur (niedawno zresztą intensywnie chwaliłyśmy i słodziłyśmy go na naszym chacie) Znajduje czas i odpowiada na większośc pytań. Niejednokrotnie są to rozbudowane odpowiedzi-bardzo dobrze to o nim świadczy.... Wiga, czytałam ostatno, że z samago źródła otrzymałaś informacje na temat aktualnego stanu choinki pana Maćka
Tak a propos to w tym roku miałam ten sam dylemat co szanowny pan redaktor i idąc Jego tropem wybrałam świerk. Nie chcę zapeszać, ale póki co wyboru nie żałuję

Ostatnio edytowany przez ALINA (2008-07-03 11:01:22)

Offline

 

#479 2008-03-20 21:45:53

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Piszę dzisiaj tutaj, na starych śmieciach, bo chcę Wam złożyć życzenia. W te piękne, radosne Święta Wielkanocne życzę pogody ducha , wytrwałości i szczęścia w życiowych wyborach , rodzinnych spotkań i spokoju.  Tobie Qumciu, nasza Wielka Moderatorko , wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maleństwa, oby szczęśliwie powitało ten świat

Offline

 

#480 2008-03-21 12:03:12

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Dziękuję i odwzajemniam Życzę wam Moje Drogie PIĘKNYCH ŚWIĄT, aby były przepełnione radością i miłością. Miłych spotkań w rodzinnym gronie, wiary w siebie i swoje mozliwości, optymizmu i mimo iście zimowej aury- wiosennego nastroju!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
canadapleasure https://www.hotelstayfinder.com busy Holandia Skup laptopów warszawa przewóz osób Piła