Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#481 2008-03-21 14:15:02

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Z świątecznego korzystam zwyczaju, by przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju i życzyć wam naprawdę z całą serdecznością by święta napełniły wam duszę radością czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, albo ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki, kury ze złotym jajem, lampy Alladyna, sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, i życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości.

Offline

 

#482 2008-03-23 13:37:41

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Wesołego Alleluja życzę wraz z Mężem i moim prawie  6 miesięcznym dzieciątkiem pod serduchem :-* buziaczki
Przepraszam, że tak rzadko tu bywam :-(

Offline

 

#483 2008-04-07 11:30:35

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Mam małą przesyłkę, wyszperałam w necie to co już polecałam  - 'Spadkobierców'- tak jak wcześniej pisałam ten serialik to pełna improwizacja, aktorzy przed wejściem na scene dostają jedynie zarys fabuły, natomiast cała reszta to wyłącznie ich inwencja twórcza,  wszystkie teksty tworzą na gorąco- i na tym właśnie polega fenomen tegoż widowiska, no i cała zabawa
Wrzucam ostatni, sobotni odcinek, a jeżeli bedziecie zainteresowane tymi wcześniejszymi, to cały pakiet jest dostępny na YouTube. Ta nowa seria zaczyna się od 79 odcinka, niestety jest troszkę szperania, bo każdy jest rozbity na kilka części.

http://www.youtube.com/watch?v=u5_m1wU2dvg

http://www.youtube.com/watch?v=Al4GRYYcAvQ  - tutaj szcególnie urzekła mnie scena, gdzie Andrus sobie popłynął i jakże pieknie się ugotował

Offline

 

#484 2008-07-08 16:14:44

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Qumcia witaj, czyż mnie oczy nie mylą?   piszę tu ,żeby dziewczyny mogły odczytać, bo na chacie już 10 postów 

Ostatnio edytowany przez Wiga (2008-07-08 16:26:39)

Offline

 

#485 2008-07-08 21:11:35

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Czyżby telepatia Qumciu? Bo wczoraj desperacko wzywałyśmy Twojej pomocy Chodzi o kwestie techniczne, jeżeli- w bliżej nieokreślonej przyszłości -będziesz miała odrobinkę czasu to daj cynka, wyjaśnimy o co biega.
Gorrrące buziaki 

Offline

 

#486 2008-07-10 12:35:01

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Tak jak się umawiałyśmy, piszę na "starych śmieciach" żeby każda z nas mogła przeczytać co pisałyśmy. Mama dziś rano obudziła mnie telefonem i od razu poprawiła mi humor. Wakacje w sierpniu zapowiadają się super. W końcu pojedziemy nad morze, ale nie Bałtyckie tylko Czarne Bułgaria i Złote Piaski, już się nie mogę doczekać!!! Oczywiście to jeszcze nie jest nic pewnego na 100%, ale nadzieję trzeba mieć. Co mnie najbardziej przeraża to cena biletów lotniczych. Niby wakacje tanio jak w Polsce, ale gdy dojdą te nieszczęsne bilety, wakacje za granicą już nie wydają się już tak tanio. A co najbardziej mnie smuci w tej całej sytuacji, że niestety mój przyszły mąż nie dostanie urlopu w sierpniu I znowu będę skazana tylko i wyłącznie na towarzystwo mamy. Nie to, że nie lubię przebywać z moją mamą, ale to będzie drugi wyjazd pod rząd, kiedy z nią gdzieś wyjeżdżam, a chciałabym spędzić te wakacje z moją drugą połówką Może wy polecicie mi jakieś tanie biura podróży i jakieś tanie linie lotnicze.

Ostatnio edytowany przez Kamilencja (2008-07-10 12:36:13)

Offline

 

#487 2008-07-10 15:33:01

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Niestety nie znam żadnych tanich linii lotniczych, bo zawsze ostatnio podróżujemy własnym środkiem lokomocji, lub autobusem, także za granicę Myślę, że z tymi tanimi liniami to już powoli przeszłość, bo paliwo ciągle drożeje na świecie, a co dopiero lotnicze Trzeba zdać się na łut szczęścia, może poszperaj w internecie

Offline

 

#488 2008-07-11 10:22:47

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ofert w sieci jest full, bez problemu coś sobie wyszperasz Wprawdzie nie jestem  na bieżąco, bo korzystałam z tego typu linii w dosyć odległych czasach- jakieś 2 lata temu z małym okładem i pamiętam, że były to Central Wings (kierunek-Edynburg ) , ale niezmiennia jest ta zależność: im wcześniej tym taniej, dlatego nie zwlekaj z rezerwacją biletów

Offline

 

#489 2008-07-11 13:44:06

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

No właśnie przez to, że jest tyle ofert w internecie to zaczęłam się w tym gubić i nie potrafię ich porównać. Poza tym boję się, żebym nie trafiła na jakieś biuro podróży z tanimi ofertami z świetnymi warunkami hotelowymi co w rezultacie minie się z prawdą. Znalazłam takie biuro podróży jak Invia, może coś słyszałyście o nim? Podaje linka bo ofertę mają dokładnie na moją kieszeń, a warunki są super.
http://wycieczki.invia.pl/?form_name=se … SearchForm
Napiszcie mi co myślicie o tych cenach, czy to nie wydaje wam się za mało jak na takie warunki, czy to może ja zaczynam panikować, że na zdjęciach i opisie wygląda wszystko ładnie, pięknie, a w rzeczywistości mogą to być ruiny. A ty Alinko gdzie się wybierasz?

Ostatnio edytowany przez Kamilencja (2008-07-11 13:54:02)

Offline

 

#490 2008-07-11 23:04:08

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Niestety, tanie oferty mogą mijać się z prawdą i najlepiej , oczywiście jeśli to możliwe, zweryfikować je . Ale czasem trudno znaleźć osobę, która już korzystała z takiej oferty, chociaż to byłoby najlepsze wyjście.  Życzę Ci najlepszego wyboru, a Tobie Alinko słonecznej pogody i miłych wrażeń


Właśnie wróciłam z miejsc, gdzie rozszalały żywioł zaczyna robić swoje. Piszę z Bukowiny Tatrzańskiej, na szczęście jestem na wysokości ponad 1000 m i nie płynie tu obok potok. Widziałam wezbrane szaro bure wody Dunajca i Białki, toczące powalone drzewa i olbrzymie głazy, pozamykane mosty, które w każdej chwili mogą być zalane. Wszystkie strumyki zamieniły się w rwące szeroko rzeki. Za oknem ściana wody, bez przerwy leje, prognozy aż do czwartku są fatalne. Jeszcze rano byłam w Zakopanem, a teraz strach tam jechać, ulice pozalewane, woda podchodzi dosłownie wszędzie. Oby mimo wszystko nie było gorzej...


Lało pół nocy mniej niż przewidywano i sytuacja się poprawiła na tyle, że wody nie przybywa. Teraz jest pochmurno i paskudnie, ale od czasu do czasu tylko mży. Wczoraj z naszą gospodynią terenówką jeździliśmy w zagrożone miejsca i wyglądało to dramatycznie, zresztą sporo domów ucierpiało. Nie przypuszczałam, że przyjdzie mi przeżyć takie chwile grozy, oby na tym się skończyło. Przede mną jeszcze trochę czasu, może doświadczymy jeszcze ciepełka i słońca

Ostatnio edytowany przez Wiga (2008-07-24 11:06:50)

Offline

 

#491 2008-07-25 16:01:40

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Rzeczywiście to co piszesz nie wygląda fajnie. O tych ulewach czytałam i oglądałam zdjęcia i filmy na TVN24 i szczerze mówiąc,jakbym tam była pewnie dygotałabym ze strachu. Wczoraj w Warszawie cały dzień duchota, aż się wytrzymać nie dało, wyszłam z psem i za chwilę chciałam już uciekać do domu, bo tam chłodniej, dopiero pod wieczór zaczęło grzmieć i lać i mimo wszystko, skwar ciążył dalej. Dopiero jak przeszła druga burza to sie chłodniej zrobiło, a dziś pogoda super- słoneczko grzeje...ehh tylko, wyjechać gdzieś poza miasto i się opalać Nie daj się Wiga tym ulewom i powodziom i życzę Ci, żeby słonko zaświeciło i wyjazd się udał.

Offline

 

#492 2008-07-25 23:20:30

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Dzięki Kamilko za słowa otuchy   Dziś prawie nie padało, pokazało się na moment słońce i było całkiem ciepło, ponoć noc ma być jeszcze deszczowa, ale najgorzej ma być na Podkarpaciu...Podmyło niestety most prowadzący do Czarnej Góry, a tam jest góra Litwinówka z której przepiękne widoki na całe Tatry i Beskidy, jakich nigdzie indziej nie można doświadczyć, to jedyne takie miejsce. Jest objazd przez Słowację, ale to daleko, tam też coś podmyło, więc w tym roku zrezygnuję. Tam można siedzieć godzinami i podziwiać, tym bardziej, że zrobiono na górę drogę, po której można wjechać samochodem (oczywiście nie zimą, chyba, że jeepem) .Jest też replika Krzyża, tej samej wielkości, który jest na Giewoncie, ławy do siedzenia i podziwiają tam wszyscy, także miejscowi górale, którzy niezmiennie kochają swoje góry...Szkoda, chociaż byłam w zeszłym roku, ale tam można jeździć codziennie i się nie znudzić. Jeśli będziecie kiedyś w pobliżu, to gorąco polecam, bo droga jest nowa i niewielu jeszcze o tym fenomenie słyszało...

Offline

 

#493 2008-07-26 10:01:41

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ja bardzo lubię góry w maju i w zimie, ale jednak w lato wole gdzieś nad jakąś wodę wyjechać, najlepiej jakby to było morze,  a zaraz za nim Mazury i żeglowanie. Pewnie w góry wybiorę się dopiero na sylwestra albo na ferie zimowe bo nie wyobrażam sobie innego wypoczynku w zimie jak nie w górach. Teraz i ja uciekam na weekendowy wypoczynek na działkę, pogoda i słońce dopisuje więc opalanie będzie grane na 100%, a do tego grill i żyć nie umierać. Uciekam pakować się. Jeszcze raz życzę tobie Wiga miłego wypoczynku i czekam na relacje Aliny z wyjazdu z nad morza Do miłego...

Offline

 

#494 2008-07-28 23:10:19

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Witaj Alinko Pomyślnego spływu Nie martw się Kamilka, na działce tez fajnie jest Ja odrabiam teraz pogodowe zaległości, słońce, wędrówki, krajobrazy... Jutro jedziemy do Niedzicy, jak pięknie tu jest ...

Dzisiaj na zamku w Niedzicy natknęliśmy się na ekipę filmową. Agnieszka Holland kręci słowacką wersję Janosika. Pani reżyser wygląda o wiele lepiej niż w tv. Byli statyści w kostiumach z epoki, sokolnik ze swoimi ptakami(są urocze). Całe towarzystwo miało przerwę i spotkaliśmy się na obiedzie w przyzamkowej karczmie. Jednym słowem wyprawa w Pieniny do Czorsztyna i Niedzicy, oprócz pięknych zamków  i krajobrazów, dostarczyła dodatkowych atrakcji.

Ostatnio edytowany przez Wiga (2008-07-29 18:43:49)

Offline

 

#495 2008-08-01 14:00:05

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Czyli mówisz Wiga, że wakacje masz udane, a wcześniejsze powodzie wynagrodziły Ci wcześniejszą niepogodę tzn. spotkanie Agnieszki Holland itd...Masz rację działka też jest fajna, ale długo się nią nie nacieszę bo byłam wczoraj na badaniach oczu i konsultacji lekarskiej no i 6 sierpnia o godz. 17 mam operacje oczu. Niestety nie poprawią mi wzroku do 0 zostanie mi jakieś -1 góra -2, ale pozbędę się tego nieszczęsnego astygmatyzmu, ponieważ mam cienką rogówkę i nie da się wyeliminować całości wady za jednym razem. Ale lekarz powiedziała mi, że druga operacja poprawy całkowitej wzroku wchodzi w rachubę. Cieszę się i z tego bo jednak mam dużą wadę i takie rozwiązanie sytuacji bardzo mnie cieszy. Są też minusy takiej operacji - nie będę mogła robić wielu rzeczy od 1 m-ca do 3 m-cy,  np. siedzenia przy komputerze, oglądania telewizji, czytania, pisania, opalania się i tym podobnych czynności obciążających wzrok. Ponadto jeśli planuję dziecko przez najbliższy rok, to niestety też muszę z tego zrezygnować. Także jeśli mnie nie będzie od 6 sierpnia na naszym forum tzn. że niestety nie mogę. Myślę, że jakoś po trzech tygodniach powinnam się pojawić i pogadać z Wami. Także wakacje mam nie za ciekawe bo nawet na słońcu siedzieć nie mogę, a na spacery będę mogła wychodzić dopiero jak zacznie zachodzić słońce No cóż, ten czas letni, brzydko mówiąc mam do bani, ale przynajmniej zreperują mi wzrok, a w następny rok będę szaleć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue https://www.berlin-hotel.pl/ poxipol wrocław psycholog Piła transport ziemi Piła