Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#31 2007-09-05 19:46:37

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...nadal wstrząśnięta i zmieszana widokiem okazałych wdzięków zaprezentowanych  przez funkcjonariusza ABW, niespodziewanie została poproszona przez niego o ukazanie tego, co cały czas ściska w ręce. Na widok pluszowego Miecugowa funkconariucz dostał tak wściekłego ataku śmiechu, że...

ps. Ja po prostu wyje ze śmiechu!!!

Offline

 

#32 2007-09-05 20:05:13

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

Qumcia, która zjawiła sie niespodziewanie, już wiedziała, że poradzi sobie z nim bez problemu. Teatralnym ruchem podpatrzonym u pewnej gwiazdy filmowej, odgarnęła swe piękne, długie włosy do tyłu, potrząsnęła grzywką, wypięła dumnie okazałe piersi i trzepocząc rzęsami okalającymi duże zielone oczy, posłała mu tak namiętne spojrzenie....

Ale ja przecież w areszcie, to może na grypserę przejdziemy?

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-05 21:13:21)

Offline

 

#33 2007-09-05 20:22:31

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...że jego pistolet wystrzelił niespodziewanie, trafiając niefortunnie w posąg upadłego anioła, przywiezionego rodem z Południowej Ameryki, osłupiały funkcjonariusz...

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-09-06 11:25:37)

Offline

 

#34 2007-09-05 20:43:42

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

stał jak wryty patrząc jak z rozbitej, gipsowej figurki sypią sie pożółkłe fotografie, jakieś komputerowe wydruki, zasuszone bukieciki kwiatów.... Qumcia szybko odzyskawszy zimną krew schyliła się i zaczęła.....

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-05 22:28:13)

Offline

 

#35 2007-09-05 20:52:28

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

....powoli, bez zbędnych gwałtownych ruchow.......

Offline

 

#36 2007-09-05 21:02:12

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

zagarniać te wszystkie skarby do siebie. Funkcjonariusz jak zahipnotyzowany wpatrywał sie w nią, kiedy pieczołowicie składała zdjecia, zbierała połamane kwiatki....

Offline

 

#37 2007-09-06 11:24:52

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...a przy tym cały czas wydawal z siebie jęki zachwytu i podziwu nad jej obfitymi kształtami, aż doprowadzony do stanu wrzenia, zacisnął zęby tak mocno, że niepostrzerzenie z jego otworu gębowego wyślizgnęła się szczuczna szczęka i lotem błyskawicy runęła na...

Offline

 

#38 2007-09-06 12:04:54

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

podłogę roztrzaskując się w drobny mak. Funkcjonariusz zamarł z otworzoną paszczą pokazując bezzębne dziąsła,a Qumcia....

Offline

 

#39 2007-09-06 12:07:22

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

szybciej zaczęła zbierać rozsypane rzeczy.       Tymczasem Alina, korzystając z tego całego zamieszania, wycofała sie do pokoju. Gorączkowo próbowała zebrać myśli.   Dlaczego Qumci zależy na tych śmieciach z koszmarnej figurki? Dlaczego tak nalegała, aby Alina przechowywała ją u siebie, tłumacząc się brakiem miejsca w swoim domu? Czemu tu przyszła tak wcześnie z tymi "rewelacjami".Kto przesłuchuje Saskę, skoro jest w Anglii. Wiga w areszcie?, wczoraj prze północą gadały przez komórkę! Skąd się wzięła tajemnicza Krystyna? Czyżby to była Ta "Krystyna z gazowni", słynna na cały kraj agentka o stu twarzach?
-Muszę zadzwonić do Wigi - pomyślała (już nie wierzyła słowom Qumci). Sięgnęła po słuchawkę, nacisnęła jej numer i wtedy jej głowę spowiła ciemność, słuchawka wypadła  z ręki i już nie usłyszała słów Wigi: Hallo!... Alina, jesteś tam.......

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-07 21:06:43)

Offline

 

#40 2007-09-06 17:07:26

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

... bezwładna opadła na podłogę. Qumcia nie wiedziała już czy zbierać z podłogi rozsypane drobiazgi czy może zbierać Alinę. Chwyciła słuchawkę chcąc porozmawiać z Wigą...

Offline

 

#41 2007-09-06 18:10:56

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

.....ale w tym momencie gwałtowny....

Offline

 

#42 2007-09-06 18:13:05

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

....oficer ABW poderwał ją do góry i zimnym bezbarwnym głosem oznajmił jej, że....

Offline

 

#43 2007-09-06 20:33:56

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...ma prawo zachowac milczenie, bo wszystko co powie może byc wykorzystane przeciwko niej. Po czym brutalnie umieścił na przegubach jej rąk dwie metalowe obręcze z zatrzaskami, ciągle nie przestając  wpatrywac sie w nia roziskrzonym wzrokiem, szczerząc się w bezzębnym, głupkowatym uśmiechu. Nagle w pokoju rozległy sie jęki przytomniejącej Aliny, która...

Offline

 

#44 2007-09-06 20:41:44

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...słaniając się na nogach powoli...

Offline

 

#45 2007-09-07 11:58:51

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: O żesz muzo moja ;-)

...odzyskiwała ostrość widzenia. Qumci juz w pokoju nie było, przed chwilą została zapakowana do radiowozu. Do Aliny natomiast zbliżał się funcjonariusz z kajdankami...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Allotjament Mèxic busy Holandia Skup laptopów warszawa przewóz osób Piła