Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#46 2007-08-25 01:02:52

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Oj tak! Ma taką ilość uroku,że starczyłoby dla całej męskiej części naszego społeczeństwa! Poza tym ten niesamowity magnetyzm to ten Jego chlopięcy wzdięk i frywolność!

Offline

 

#47 2007-08-25 01:07:40

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Czytałam twojego posta, ale gdyby było coś nie tak, to bysmy już dawno o tym słyszeli. Pamietasz wywiad z nimi obydwoma na Onecie? Tam P. Grzegorz mówił, że doczekał sie potomka po 20 latach.(Tomek)
Z całej tej rozmowy wynikało,że ma jedną żonę od 20 lat. Natomiast w PANI
on sam mówił, ze jest od 3 lat żonaty i to nie pierwsze małzeństwo. Gdzie tu prawda?

Offline

 

#48 2007-08-25 01:09:24

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Bije od niego niesamowita dawka optymizmu, nie wspominając o TYM UŚMIECHU, który po prostu rozklada mnie na drobne cząsteczki!

Offline

 

#49 2007-08-25 01:13:24

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

A przy tym jest stateczny, grzeczny, typ, jaki wiekszośc kobiet chciałaby miec w domu.Ciekawe, czy przed szkłem też miał takie powodzenie?

Offline

 

#50 2007-08-25 01:14:54

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Wiesz co Wiga, nasza rozmowa jest niezgrana bo posty docierają ze sporym opóźnieniem, ale cóż... Co do tej rozmowy to rzeczywiście jest tu pewna niespójność, myślę, że jednak wersja z PANI jest prawdziwa. Z pierwszą żoną po prostu nie miał dzieci, udało się dopiero po 20 latach z drugą.

Offline

 

#51 2007-08-25 01:22:12

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Myślę, że jest świadomy swojej atrakcyjności, ale teraz uległa ona z pewnością znacznemu nasileniu

Offline

 

#52 2007-08-25 01:26:13

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Uwielbiam to jak reaguje na wszelkie komplementy w programie-ta Jego słodka nieśmiałość

Offline

 

#53 2007-08-25 01:31:36

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Tak tez sobie myślałam. A to niezgranie?, no cóż, lepsze to niż czekanie na blogu. Teraz jesteśmy we dwie to sie i tak rozumiemy. Gorzej bedzie, kiedy przyjdzie wiecej osób.O ile poza Qumcią jeszcze sie ktoś znajdzie.Alina, moze juz dzis zakończymy nasze wielbienie. Będziemy tu zaglądać w ciągu tygodnia i wpisywać sie, ewentualnie ustalać nowe terminy online. Jesli nic nowego nie ustalimy, toz. obowiazuje stary, piątkowy. No i nie zapominajmy o blogu, tam też czytajmy wszelkie informacje.Dobranoc, kolorowych snów z naszym idolem w roli głównej!

Offline

 

#54 2007-08-25 01:38:07

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Mam nadzieję, że po Jego wielkim powrocie Qumcia zdecyduje się na wznowienie akcji telefonicznej. Do programu dodzwaniało się ostatnio zastanawiająco dużo osób, którym udało się przebić za pierwszym razem-zastanawiające...Jaki jest ten ich cudowny patent ...? Ale w końcu Qumcia ma tez niezlą siłe przebicia, wierzę ,że osiągnie sukces!

Offline

 

#55 2007-08-25 01:45:06

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

O. K.  Ja na pewno jutro się pojawie, mamy jeszcze wiele do obgadania, tak więc do następnego spotknia. Dobrej nocki!

Offline

 

#56 2007-08-25 09:12:48

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Hehe posiadanie zony od trzech lat nie musi negować przecież chęci posiadania potomka od lat 20.
Ot, po prostu 17 lat czekał na Te Jedyną (że tez mnie w pobliżu nie było ;-p )
A potem trzy lata starali się o dziecko :-)
Kiedy Tomasz nadzieje już pewnie stracił ( bo jeśli ma te 47 lat rzeczywiśćie to nie dziwie Mu sie)
To dzieciątko zrobiło Mu niespodziankę :-)

Offline

 

#57 2007-08-25 09:15:14

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Drugą żonę? dopiero teraz to doczytałam... Hmmmm :-)
Skoro ma drugą to ja może pokiwam , że jakby coś nie hm.... ;-) to ja...psss... ;-p

>> no i dlaczego myMan jest na mnie wściekły za to? :-D <<

Offline

 

#58 2007-08-25 09:17:31

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

I jeszcze jedno.....

Tak zacznę dzwonić.
I uwierzcie, że ja rwnież nie rozumiem tego fenomenu jakim jest dodzwanianie się za piewszym razem...
Dla mnie to niepojęte, bo w słuchawce słyszę ciągle tuttututututtuututututtutut....
A raz to się potężnie zdenerwowałam jak usłyszałam wolny sygnał i nikt nie odebrał!!!!
W trakcie programu :-(
No i raz sygnał był wolny minutę przed końcem programu, ale nikt nie odebrał.

Offline

 

#59 2007-08-25 09:18:35

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

O rety.....Do ktrej Wy gadałyście...0_0
OK.... Mnie nei będzie teraz przy komputerze aż do poneidziałku więc buziaczki! :-*

Offline

 

#60 2007-08-25 10:35:19

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Aha, a o co chodziło z tym, że wiadomości z opoznieniem się pokazuja?
Czy ciś nie tak na forum działa?
Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że to forum, a nie czat i choć wiadomości pojawiają się szybciej niż na blogu to jednak mają jakieś minutowe opoznienie.
Dodatkowo chcę Was powiadomić, że włączyłam funkcję zakazu odpowiadania na swoje posty. Tzn jak napiszesz wiadomość, to kolejną możesz napisać dopiero po tym jak ukaże się wiadomość od kolejnej osoby. To pozwoli na zachowanie większego porządku i nie będzie problemu z dialogiem :-)
Niech Was nie zmyli Qumcia, ktrrej ta zasada nie dotyczy, bo mi jako adminowi wolno wszystko ;-p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue katowice Rusinowo campingi płyty HDPE