Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#31 2007-08-24 23:51:28

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Z tego prosty wniosek, prawdziwymi fankami jestesmy tylko my trzy, cztery, jak Saska nas odnajdzie

Offline

 

#32 2007-08-24 23:57:20

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ja zagladam na indeks i goscie są, może wktótce ktoś się osmieli

Offline

 

#33 2007-08-25 00:06:04

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Zastanawiam się gdzie są wszystkie te dziewczyny, które wpisały się na blogu pod moim postem z propozycją zorganizowania spotkania z panem Tomkiem. Pojawiło się tam sporo zainteresowanych i największym naszym problemem był do tej pory brak swobodnego kontaktowania się, a teraz gdy ten problem zostal rozwiązany zabrakło chętnych...

Offline

 

#34 2007-08-25 00:06:39

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

No i gdzie Ty Alino?. Kończymy już? Zostałam sama i tajemniczy gość.Czekam jeszcze chwilkę i idę spać.

Offline

 

#35 2007-08-25 00:15:13

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Jestem tu, ale coś tu chyba nie gra z przeplywem informacji...

Offline

 

#36 2007-08-25 00:17:21

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Odnalazłas się wreszcie!, nie było Cię jakiś czas na indeksie. Własnie to jest zastanawiające, tam było sporo dziewczyn zdeklarowanych do bliższych kontaktów. A może już nie zaglądaja na bloga. a jesli, to nie czytają uważnie wpisów. Nasz idol też mógłby to ułatwić, wpisując nowy tekst. Widziałam reklamówke tvn24 z p. Sianeckim i niestety wystepuje bez komputera. Ci, którzy piszą blogi, reklamuja w trakcie pisania ich właśnie. to tylko niezbicie dowodzi. ze nic już wiecej nie napisze.

Offline

 

#37 2007-08-25 00:24:33

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Byłam tu caly czas, ten index musi coś fałszować? I to tylko świadczy o jego niesamowitej sile przyciągania, bo to właśnie on mimo zastoju pisarskiego zgromadził tak ogromną liczbe komentarzy

Offline

 

#38 2007-08-25 00:33:49

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Jakiś czas temu napisałaś na blogu, że to wlaśnie  Jego niesamowita osobowość nadaje programowi wyjątkowy charakter , zgadzam się w pełni ten facet ma w sobie jakiś rodzaj magii-jest niezastąpiony!

Offline

 

#39 2007-08-25 00:34:05

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Pewnie tak ,bo u mnie Cie nie było natomiast cały czas pokazuje goscia. Czas też wyswietla sie z kilkuminutowym wyprzedzeniem, dziwne, w końcu to tylko maszyna, prawie doskonała. Co do gościa, to mógłby okazać się prawdziwy i skontaktować sie. Hej, hej, gościu, dołącz do nas!)

Offline

 

#40 2007-08-25 00:35:31

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

musimy po prostu zachować zierpliwość

Offline

 

#41 2007-08-25 00:36:41

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Właśnie przez te dziwne wyprzedzenia nie możemy się zgrać

Offline

 

#42 2007-08-25 00:42:06

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

To prawda. Niby to samo szkło, ale bez P.S. to juz jakoby go nie było. Nawet Artur Andrus nie jest w stanie nadać mu odpowiedniego rysu.Byle jego powrót nie zbiegł sie z jakimis meczami, ale jak znam życie, to w przyszłym tygodniu będzie Liga mistrzów i puchary. Te mecze zawsze nakładaja się na szkło. Oj dolo moja.

Offline

 

#43 2007-08-25 00:45:27

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Co do meczów to przekazuje szczere wyrazy współczucia! Myślę, że Jego wielki powrót nastąpi w poniedzialek. Nie wiem jak ty, ale ja byłam bliska uschnięcia z tęsknoty!

Offline

 

#44 2007-08-25 00:51:14

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Nie wiem, czy slyszałaś to jak w niedawnym programie pan Grzegorz ujawnił wakacyjne miejsce pobytu pana Tomka, miejsce już spustoszone przez huragan(napisałam o tym na blogu) Byłam autentycznie przerażona-pan Tomasz za oceanem, w centrum prawdziwego kataklizmu! Oby nam bezpiecznie wrócił

Offline

 

#45 2007-08-25 00:57:20

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Powiem szczerze , ogladałam szkło już tylko z przyzwyczajenia. Nie wiem ,co to jest, że tak przyciąga płeć przeciwną.Przecież nie ma urody
amanta. Ale to tylko dowodzi, że liczy sie przede wszystkim urok osobisty, a on to ma . I to jest to coś ,co tak wszystkim sie podoba.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
blavia.pl