Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#496 2008-08-04 08:58:15

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Udanego zabiegu i szybkiego powrotu do zdrowia życzę Ci Kamilko  Oczywiście, okres rekonwalescencji w przypadku takiej operacji jest bardzo ważny, więc dbaj o siebie
Jestem już w domu, z przygodami, cały pobyt udał się znakomicie Nasi gospodarze pokazywali nam takie miejsca, gdzie sami z pewnością byśmy nie trafili... Byliśmy ich terenówką w cudownej dolinie. gdzie jest parę domów (naliczyłam 6) , jeden należy do Michała Żebrowskiego. Znajduje się na zboczu tej doliny, z widokiem na Tatry Wysokie, które zdają się być na wyciągniecie ręki... Jest to trudno dostępne miejsce, a dalej już Słowacja. Tylko jego dom jest nowy (w stylu góralskim, wiec za bardzo nie odstaje)), a reszta to ponoć własność pewnego ojca dyrektora z Torunia, po byłych rdzennych mieszkańcach tej osady. Jeszcze niedawno nie było tam prądu...Wokoło Tatrzański Park Narodowy, a więc nie wolno tam nawet jagód zbierać, czysta natura, a lokalizacja....Ech, godna pozazdroszczenia....   Byliśmy też w" Bigosówce". gdzie pstrągi przyrządza osobiście słynna gaździna Bigosowa, wszystko jest po domowemu gotowane, na wielkim, starym piecu. Jedzenie pyszne, szarlotka palce lizać... Bigosowa była i nam gotowała Byliśmy już tam w sumie  trzeci raz i za każdym razem zawsze znajdujemy nowe ,ciekawe miejsca i to jeszcze nie wszystko, jeszcze nie odkryte przez nas czekają...

Offline

 

#497 2008-08-18 15:04:52

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Witam Was po udanej operacji. Nie bolało nic bo miałam znieczulenie miejscowe, aczkolwiek nie obyło się bez ogromnego bólu po dwóch dniach po zabiegu i nie wiem czy zdecydowałabym się na tę operację drugi raz bo rzeczywiście ból był nie do zniesienia. Spuchnięte oczy, niesamowite pieczenie i kłucie, nieprzespana i przepłakana noc (zaznaczę, że jest osobą, która posiada wysoki próg bólu). Nie skorygowali mi wzroku do 0, ale jeszcze za wcześnie jest by lekarze powiedzieli jaka została mi wada bo wzrok cały czas mi się normalizuje. Ale cieszę się i z tego, bo widzę dosyć dobrze i co najważniejsze pozbyłam się uciążliwych okularów i szkieł kontaktowych i bez nich jestem w stanie poruszać się normalnie, ale z pewnością będę musiała jednak nosić szkła kontaktowe bo nie jest to wiedzenie idealne. Nie załamuję się z tego powodu bo tak jak powiedziałam wcześniej nawet bez szkieł widzę dosyć ostro. Tyle co u mnie, piszcie co u Was. Wiga miała znakomite wakacje, a jak tam u Ciebie Alina?

Offline

 

#498 2008-08-18 17:01:42

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze się skończyło. Najważniejsze, że jest poprawa i cel został osiągnięty Aliny od ostatniego razu tu nie było, pewnie złapała bakcyla wiosłowania Z pewnością i już ona niedługo się pojawi Szybkiego powrotu do zdrowia




Ściskam Cię serdecznie Niestety odczytałam tylko od tego wiersza, w którym mówisz o "kajakowym partnerze" Przypuszczałam, że wszystkiemu winny jest jakiś muskularny wioślarz, albo "polityk" , ale serio, kiedy tak długo nie dawałaś żadnego znaku, niepokoiłyśmy się z Kamilką bardzo...Na szczęście wróciłaś cała i zdrowa Powodzenia w związku i nowej pracy



To miała być tylko połowa tej wiadomości , że tu piszę, bo Alina już by nie odczytała Alina do dzieła, ciekawe czy znajdziesz teraz czas . Ja jutro jadę sobie na kolejne klasowe spotkanie, termin stały, 3 sobota września i tylko pogoda pierwszy raz taka paskudna. Zawsze było ciepło i słonecznie, ale kiedyś musi być gorzej:/ Kolejny już raz pojadę przez tereny dotknięte trąbą powietrzną.  Byliśmy z mężem 3 tygodnie temu w tamtej okolicy,  widok okropny, przygnębiający, las, przez który prowadzi nasza droga już nie istnieje... Znajduje się tam cmentarz, na którym mamy bliskich i wokół niego drzewa  połamane, na szczęście nie został tknięty. Śledzę teraz prognozy pogody, bo często tam doświadczaliśmy gwałtownych zjawisk atmosferycznych na odcinku ok. 50 km, a w zeszłym roku w tych okolicach też była trąba. Już teraz droga do domu, w moje rodzinne strony, nigdy nie będzie taka "prosta"... Przysmuciłam tu Wam, a już się cieszę z jutrzejszego spotkania

Ostatnio edytowany przez Wiga (2008-09-19 18:56:58)

Offline

 

#499 2008-09-23 15:00:59

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

http://www.tvn24.pl/2161144,28378,0,0,1,wideo.html

filmik z nagrania serialu Teraz albo nigdy "porozmawiajmy o dupie Maryni", "idziemy zajarać"

W ramach uzupełnienia "szklanych" wiadomości wstawiam trzy linki.

http://www.tvn24.pl/3776,1,szklo_kontaktowe.html

http://www.tvn24.pl/3775,1,szklo_kontaktowe.html

http://www.tvn24.pl/3774,1,szklo_kontaktowe.html

Ostatnio edytowany przez Kamilencja (2008-09-24 11:00:39)

Offline

 

#500 2008-12-09 23:28:47

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Najlepsze życzenia urodzinowe dla naszego kochanego Tomasza Sianeckiego, także częstszego kontaktu z wiernymi widzkami. Mam na myśli oczywiście blog O tym forum nawet nie wspominam, bo nas już tu prawie nie ma
Piszę  w "śmieciach", bo może jeszcze ktoś, oprócz Kamilki tu zajrzy

Offline

 

#501 2008-12-15 13:08:10

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Jej, aż mi głupio - normalnie zapomniałam o urodzinach Tomasza, ale myślę, że jestem usprawiedliwiona bo miałam dużo nauki i egzaminów. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Panie Tomku (na pewno tego nie przeczyta, ale co tam...), choć życzenia spóźnione, ale od serca.

A co moich egzaminów to wszystkie do tej pory zdałam został mi jeszcze jeden w ten czwartek.

Mam jeszcze jedną pozytywna wiadomość. Wczoraj mój mężczyzna zaprosił mnie do restauracji na naszą rocznicę. I zgadnijcie co się stało?? OŚWIADCZYŁ MI SIĘ!!! Trochę popsuły mu się plany co do miejsca zaręczyn, bo miał mi się oświadczyć na łyżwach, na środku lodowiska, ale nie zdążyliśmy dojechać od restauracji do celu.
Oczywiście powiedziałam TAK. Teraz na moim palcu błyszczy piękny pierścionek

Ostatnio edytowany przez Kamilencja (2008-12-15 13:09:42)

Offline

 

#502 2008-12-16 21:05:58

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Ależ to piękna wiadomość Moje gratulacje i najpiękniejsze życzenia, także z powodu zdanych egzaminów Powodzenia:) Qumcia, sądząc ze zdziwienia, chyba zapomniała o nas, licząc, że forum umrze śmiercią naturalną( podejrzewam, że założyła ich więcej). Masz rację, my się nie poddamy Teraz Alinko czekamy na Ciebie . Qumcia, jak już się odnalazłaś, napisz co u Ciebie słychać Jak widzisz my tu trwamy

Offline

 

#503 2008-12-17 01:54:21

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Dziękuję za gratulacje. Masz rację Wiga mu tu trwamy i się nie poddamy Mam nadzieję, że Qumcia to nie tak na chwilę tu zajrzała, teraz kiedy się przekonała, że tak łatwo my się nie poddamy i forum ma jednak szansę przetrwać jeszcze długi czas

Offline

 

#504 2008-12-24 00:32:02

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Życzę ci Kamilko radosnych , pogodnych i pełnych miłości  Świąt Bożego Narodzenia, a na Nowy Rok życzę aby spełniły się Twoje plany i marzenia i oby przyniósł Ci same pogodne dni....

Wam, Alinko i Qumciu jeśli tu jeszcze zajrzycie, równie pięknych, wyjątkowych Świąt, Nowy Rok niech przyniesie Wam tylko to co najlepsze i najpiękniejsze...

                                                                            WESOŁYCH ŚWIAT, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Offline

 

#505 2008-12-26 16:40:59

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Dziękuję Wiga. Tobie i dziewczynom, które już tu nie zaglądają również, życzę wesołych i radosnych Świąt (choć dziś już ostatni dzień) i szczęśliwego Nowego Roku, aby był jeszcze lepszy od mijającego.

Offline

 

#506 2009-04-09 16:31:17

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tak, Tak

Kochana Kamilko, życzę ci na te radosne Święta Wielkiejnocy pięknych przeżyć, kolorowych jajek, obfitego Dyngusu, rodzinnych spotkań przy wielkanocnym stole i wszystkiego co najpiękniejsze WESOŁYCH ŚWIĄT

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów w Warszawie pomiary oświetlenia