Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#1 2007-08-20 22:55:37

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Jestem...

Jestem Qumcia 
Może trochę zwariowana, czująca się wiecznie młodo kobietka (no...w sumie to jeszcze jestem młoda;-p )
Jednak wiele osób uważą, że można na mnie liczyć w 100% i określają mnie jako gąbka-bo wszystko chłonę co mnie otacza i...umiem słuchać, a co usłyszę to nie wychodzi poza obszar mojej główki.
Mieszkam w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, a mianowicie w Toruniu.
Jeszcze studiuje, bo zaczęłam kolejny kierunek. Ale pracuję tez czasem ;-p Jako przedstawiciel handlowy 
To tyle o mnie.
Aha-co do wyglądu hmm....Mam brązowe długie włosy i bardzo duże zielone oczy, jestem raczej niewysoka-mam 165cm. Rzucam się w oczy przez moje wymiary: 98-57-88  Wszystko prawdziwe 


Już kiedyś zakładałam forum, które dosć prężnie działało, ale z pwoodu chwilowego braku czasu pieczę nad nim oddałam przyjacielowi 
Inspiracja do założenia nowego forum był dla mnie a jak! Szanowny Tomasz Sianecki 
Ideał mężczyzny- prowadzący Szkło Kontaktowe

Offline

 

#2 2007-08-28 16:46:20

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

To ja się wreszcie melduje:
Mam 23 lata, studiuje w Poznaniu.
To co lubie i bez czego nie mogłabym żyć to:
muzyka, zwłaszcza w wydaniu Stinga, książka, film,
publicystyka-lubie być na bieżąco, zwłaszcza w kwestiach politycznych, dlatego dużo czasu spędzam przed kanałem TVN24.
Już jakiś czas temu zdiagnozowalam u siebie uzależnienie od rewelacyjnego ''Szkla kontaktowego''-tylko ten program pomaga mi przebrnąć przez wszystkie newsy polityczne, bez popadania w ciężkie stany nerwowe.
No i najważniejsza kwestia, czyli moja fascynacja zjawiskowym Tomaszem Sianeckim, który zauroczył mnie swoją inteligencją, błyskotliwością, dowcipem, talentem dziennikarskim, niepowtarzalnym urokiem osobistym, no i absolutnie boskim, olśniewającym usmiechem.
Fajnie, że moge być częścią forum poświęconemu temu cudownemu facetowi !!!

Ostatnio edytowany przez ALINA (2007-09-08 16:52:57)

Offline

 

#3 2007-08-28 18:38:11

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

Jestem Saska. 20 lat.
Nie mogę żyć bez:
- książek: autorstwa Haruki Murakami, "Ulissesa" Jamesa Joyce'a, "W poszukiwaniu straconego czasu" Proust'a i w ogóle bez jakichkolwiek książek żyć nie potrafię i nie chcę potrafić :P
- historii, szczególnie okresu Kampanii Napoleońskich i II wojny światowej
- polityki
- ciastek z kremem :P
Wybieram się na japonistykę na UJ w Krakowie, w zasadzie dlatego, że chcę robić coś całkiem innego niż wszyscy dookoła i kocham całą piękną i bogatą kulturę Japonii, a także jej język.
Pan Tomasz zauroczył mnie swoim wewnętrzym niezidentyfikowanym "czymś" ponad rok temu i od tej pory trzyma mnie mocno. Nie będę pisała czemu mnie trzyma, myślę, że każdy który tutaj wchodzi rozumie mnie bez zbędnych wytłumaczeń.
Cieszę się, że mamy swoje małe miejsce. Chciałabym, żeby rozrosło się ono potężnie i może kiedyś zainteresowało nasz obiekt uwielbienia. :D

Ostatnio edytowany przez Saska (2007-08-28 18:38:49)

Offline

 

#4 2007-08-28 21:08:35

Aga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

A więc to ja, Aga. Studiuje prawo na UJ w Krakowie. Co by tu jeszcze.... A. Mam 22 lata. Co o mnie

Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i oglądać programy informacyjne Ulubiona książka: Niespokojna muzyka, Sting. Co do muzyki tutaj wszystko widać: http://last.fm/user/sztacheta
Nie umiem malować paznokci. Nie lubię oglądać filmów. Nie lubię kąpać sie w wannie. Nie lubie suszyć głowy. Nie lubię zaczynać ogladać Faktów i Szkła 5 minut po rozpoczęciu. Nie lubię jak Szkło prowadzi G.Miecugow i kiedy gościem jest M.Przybylik

Lubie kabarety. Szczególnie Formację Chatelet i Grupę Rafała Kmity, lokalny patriotyzm, ot co. Ale i kieleckim Kabaretem Skeczów Męczących nie pogardzę Lubię kiedy Szkło prowadzi T.Sianecki w duecie z W.Ziminskim. I kiedy Fakty prowadzi Piotr Marciniak. To tyle

Offline

 

#5 2007-08-28 21:23:42

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Jestem...

Jupi! Kolejna osobki przybyła :-)
Witam :-) i Witamy ;-)

:-) Widzę, ze goruje wiekowo ;-p hehe
Aga- witam koleankę po fachu ;-) Prawo prawo prawo :-) Tak jak Tomasz :-)

Offline

 

#6 2007-08-29 10:05:50

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

Niezła róznorodność-prawo, japonistyka, to ja jeszcze dorzucam od siebie socjologie

Offline

 

#7 2007-08-29 16:28:29

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

To i mnie teraz wypadałoby coś powiedzieć. Jestem Wiga, mieszkam na Śląsku. Ja jestem z innej bajki.Nie sądziłam, że wielbicielki okażą się tak młode:/ To stawia mnie trochę w kłopotliwej sytuacji:|Co prawda Qumcia jawisz nam się tutaj jako najstarsza, ale zapewniam Cię, że tak nie jest:P      Lubie wiedzieć co w trawie piszczy, interesuję się tym co dzieje się u nas i na świecie. Słucham  muzyki z RMF-u, uwielbiam kabarety( także te z Krakowa), jednak w tej chwili numerem 1 jest dla mnie Mumio. Tylko szkoda, że teraz do oglądania tylko w reklamie( Kawusia- majstersztyk). Chodzę na kabaretony, jeśli tylko grają gdzieś w pobliżu. W moim domu stanowię mniejszość okrutną; 1:4(jedna kobieta) i dlatego wczorajsze ulubione Szkiełko oglądałam tylko 10 min.(mecz) . Dawniej bardzo dużo czytałam, głównie po nocach. Teraz ledwie czasu starcza na prasę, a w nocy jednak śpię, bo próby czytania kończą się snem.   Podoba mi się poczucie humoru Qumci i konsekwencja Aliny (uaktualnia wpisy na blogu). No i bardzo lubię P. Sianeckiego. Bez niego to Szkiełko jest, a jakoby go nie było.
I co dziewczyny? Czy ja tu do Was pasuję? Zapewniam Was, że w" głowie ciągle maj"......

Offline

 

#8 2007-08-29 19:23:01

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Jestem...

:-) każdy kto uwielbia i szaleje i ubstwia Tomasza pasuje tu eweidentnie :-)

Offline

 

#9 2007-08-29 19:25:22

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Jestem...

ALINA napisał:

Niezła róznorodność-prawo, japonistyka, to ja jeszcze dorzucam od siebie socjologie

To ja do mieszanki dorzucę jeszcze swj czas przeszły- wizaż i pedagogika :-]

I robimyyyyyy  koooktail!!!!! :-D

Offline

 

#10 2007-08-31 15:51:42

H.E.F.K.

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

I ja też jestem, i  się przedstawiam.Trafiłam tu z powodów wiadomych-sympatii do p.Sianeckiego.
A o mnie-
Mieszkam(w zależności od pory roku-cierpię na syndrom bociana)W Olsztynie(w lipcu) , Warszawie(od pażdziernika do końca czerwca)i Modenie(sierpień i wrzesień).Mobilna jestem.A ogólnie-studiuję(czwarty kierunek w ciągu dwóch lat-jak łatwo się domyślić,jeszcze ani jednego nie udało mi się przecierpieć nawet do końca roku akademickiego),usiłuję zdać egzamin na prawo jazdy(4 fatalne podejścia-wstyd)i ogólnie rzecz biorąc udaję przed bliższymi i dalszymi znajomymi ,ze mam jakiś cel w życiu.Bo mam-tyle,że nie wiem ,jaki.
Od razu zaznaczam,że Szanowne Panie nie znają mnie z forum na blogu p.Sianeckiego.
Tak więc-dzień dobry!

Offline

 

#11 2007-08-31 16:04:47

Aga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

O, witamy

Offline

 

#12 2007-08-31 20:07:35

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Jestem...

Siemaneczko na Qumciowym forum naszego Wielkiego Moderatora!!!! :-)
Cieszę się niesamowicie z każdej kolejnej osbki :-)
Dalej dalej!!

Offline

 

#13 2007-09-01 11:47:07

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

Widzę, że nieźle nas przybywa Aż serce rośnie. Cieszę się, że są też osoby spoza kręgu Tomkowego bloga.
Wiga, nie ma co się przejmować wiekiem. Już na blogu dałaś wyraz tego, że pasujesz jak najbardziej.
Pozdrawiam.

Offline

 

#14 2007-09-02 13:44:13

krystyna 56

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jestem...

To teraz ja, witam wszystkie dziewczyny. Ja tez lata wczesnej mlodosci mam juz za soba, ale "w rozumie" mam duzo mniej lat niz naprawde (56 to rok mojego urodzenia). Dolaczylam do was ze zrozumialego powodu, tez uwielbiam Sianeckiego za blyskotliwosc,inteligencje, poczucie humoru (naprawde malo jest takich facetow) ni i za ten USMIECH.
Cos o sobie? Pracuje w sluzbie zdrowia.
To co? Przyjmiecie mnie do Waszego grona?

Offline

 

#15 2007-09-02 15:11:22

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Jestem...

Hehe ;-) Nie jest potrzebne nasze pozwolenie ;-)
Wystarczy cecha wspolna-uwielbienie dla P. Tomka :-)
Cieszy mnie też to, że Tomasz ma wielbicielki w rożnym wielu :-D

Hey hooo :-)

Pozdrowionka dla Tomasza od coraz większej grupy ;-]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa Rusinowo campingi płyty HDPE