Tomasz Sianecki-nasz Wielki Moderator

Forum fanów red. Tomasza Sianeckiego

Ogłoszenie

Użytkowniku przeczytaj Regulamin zanim zaczniesz korzystać z forum!!! :-)

#16 2007-09-10 20:37:49

Saska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Podałaś gdzieś swój numer gg? Chętnie rozważę z toba tą kwestię w najbliższym czasie ;-P

Offline

 

#17 2007-09-10 21:01:38

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Ekhm.... A od kilku postow nie zauważyłam żebyście czegoś słuchały?????? ChatBox jest na dole :-) A tu proszę o dyscyplinę....

Żeby dać Wam przykład włączyłam tv- mtv i tam leci piosena jakiejś dziewczynki.....Zaraz sie nazwa wyświetli...hmmmm... JOJO? :-) No jojo śpiewa sobie w deszczu o chłopaku ktory ją olewał :-) Piosenka dla mnie bez wiekszego znaczenia ;-p Słucham żeby dac przykład, widzicie jakie poświecenie ;-)

Offline

 

#18 2007-09-10 21:27:25

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Ja teraz słucham tylko i wyłącznie Ciebie największa moderatorko!

Od Qumcia: No! I oby tak dalej! :-D


Saska, nie wiem, czy to dobry pomysł, bo możemy byc oskarżone o zdradę! Ja się troszke boje...
Musimy jeszcze obgadac ta kwestie

Offline

 

#19 2007-09-14 16:19:03

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Słucham właśnie Kanikuły :-D hehheheh ;-p słucham bo leci ;-) Ale podoba mi się- ot, skoczne takie i w ogole ;-p

Offline

 

#20 2007-09-14 17:40:49

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Słucham, jak zazwyczaj Trójeczki, właśnie leci blok reklamowy

Offline

 

#21 2007-09-15 18:14:52

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

A kojarzycie ten kawałek Tomasza Żołtko- DOTYKAJ MNIE?
To też jeden z tych co wyzwalają we mnie dreszczyk.... Bo kojarza mi się tak romantycznie... I tak pięknie... Kto zna, kto zna...?

Offline

 

#22 2007-09-15 19:05:01

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Nie znam, niestety, ale z kawałków, które kojarza mi sie wyjątkowo romantycznie mogę wymienic cudowny utworek Stinga: When we dance i Sade: No ordinary love, jest oczywiście dużo więcej takich kawałków, ale przy tych po prostu odpływam...

Offline

 

#23 2007-09-16 20:04:26

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Czy to ten Tomasz Żółtko, mąż Joanny Zagdańskiej? Była kiedyś taka piosenkarka o pięknym głosie. Śpiewała liryczne utwory swego męża. Pewnie jeszcze śpiewa, tylko nie ma jej w mediach. A szkoda, bo niejedne dzisiejsze "gwiazdki" mogłyby uczyć się od niej. Piszecie tu o różnych rodzajach muzyki rozrywkowej, a ja w każdym z nich odnajduje coś swojego, oglądałam też koncert Norah Jones. Bardzo u wykonawców cenię  głos i charyzmę, to co razem daje jakąś nadzwyczajną mieszankę i pozwala mi słuchać bez względu na to jaki rodzaj muzyki ten ktoś wykonuje.

Chyba coś mi się pomyliło, ten mąż Zagdańskiej nazywał się prawdopodobnie Żółkoś, czy jakoś tak

Ostatnio edytowany przez Wiga (2007-09-17 18:10:36)

Offline

 

#24 2007-09-19 18:51:01

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Kojarzycie spot z reklamy fiata? :-)
Gianna Nannini---> MERAVIGLIOSA CREATURA ?

Właśnie mi to puścilo moje Mężczyznionko i chce czegoś ode mnie.
ładna pioseneczka nawet :-)Chociaż kompletnie nie w moim stylu

Offline

 

#25 2007-09-19 19:41:48

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Jakoś nie kojarze...
Skoro Norah Jones jest lubiana na naszym forum, więc ja właśnie słucham  sobie jej utworku UNTIL THE END , z ostatniego albumu. A za chwilke posłucham jednej z moich ulubionych piosenek COME AWAY WITH ME. Jej subtelna muzyka i głos działaja niesamowicie kojąco

Offline

 

#26 2007-09-19 21:14:28

Wiga

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

A to jeszcze w tym klimacie trochę Kate Melua i jej" Milion rowerów"
Ta piosenka z reklamy rzeczywiscie niezła , taki  lekko chrapliwy, namiętny głos, no to z czym się może kojarzyć narzeczonemu Qumciu?

Offline

 

#27 2007-09-20 09:34:10

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

:-) no właśnie z czyM ;-)
ech...znowu szkła nie oglądałam wczoraj to niesprawiedliwe :-(

Offline

 

#28 2007-09-20 15:43:55

Qumcia

Site Admin

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

A propos bardzo lubię Kate Melua..

A w tej chwili słucham ścieżki dzwiękowej do Requiem for a dream... Uwielbiam to.... Jak i film zresztą- moim zdaniem rewelacja...

Offline

 

#29 2007-10-06 11:44:02

Kamilencja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Też uwielbiam Requiem for a dream zarówno film jak i ścieżkę dźwiękową do tego filmu, choć nie przepadam z taką ostrą muzyką to z tą piosenką mam dobre wspomnienia z pewnego okresu mojego życia.

A teraz słucham KRIST VAN D - you are the one. Mój gust muzyczny odbiega trochę od waszego, ale powiedziałbym jednak, że można go nazwać jako mix muzyczny. Słucham wszystkiego po trochu zaczynając od muzyki Radiostacji i muzyki z pewnego warszawskiego klubu Desperados, (w którym kiedyś pracowałam www.desperados.com.pl a potem bardzo często w nim bywałam jako gość) poprzez muzykę latynoską, aż do muzyki z lat 60', 70',  80', i 90'. A najbardziej co kocham z okresu młodości moich rodziców to jest wspaniały zespól Smokie, a także zespół powstały w latach 60', którego muzykę uwielbiam zwłaszcza ballady t.j Scorpions.

Offline

 

#30 2007-10-11 17:03:24

ALINA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Czego obecnie słuchasz?

Kamilencja, mój gust muzyczny to także taki typowy mix wielu nurtów i też uwielbiam starsze utworki, zwłaszcza z końca lat 80' i 90'. To był bardo dobry okres pod względem muzycznym. Wszystkie te stare, dobre kawałki świetnie sprawdzaja sie na imprezach
Aktualnie słucham sobie jednej z tych starych, cudnych ballad: Petera Gabriela- Don't give up

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienwohnung im Haus Kempkens Дармштадт poxipol wrocław psycholog Piła transport ziemi Piła